herb SPARTA Osobnica
SPARTA Osobnica   Zorza 03 Łubienko

2016-05-01, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Bardzo ważne dla nas spotkanie rozpoczęliśmy bez dwóch podstawowych zawodników -Kamila Dybasia Łukasza Niemca, których stan zdrowia nie pozwolił na branie udziału w pojedynku z liderem. W naszej bramce stanął Łukasz Juszczyk, który spisał się bardzo dobrze w roli golkipera. W pierwszej połowie konsekwentnie staraliśmy się zagrozić bramceZorzy, nie pozwalając im na odpowiedź. Groźne strzały z dystansu Marcina Kuliga czy próbyCiemniewskiego i Gorczycy nie przyniosły jednak upragnionej bramki. Dobrze spisywali się nasi defensorzy, którzy nie pozwalali zbyt często przebywać przeciwnikom w okolicy naszego pola karnego. Chwilę przed zakończeniem pierwszej części spotkania, swoją szansę miałPaweł Kulig, jednak jego mocny strzał z rzutu wolnego sparował bramkarz dając nam rzut rożny.
W 52 minucie ładny strzał oddał Ciemniewski, lecz ponownie bramkarz gości pewnie złapał piłkę w swoje rękawice. Drużyna przeciwna zaczęła grać coraz bardziej agresywnie a nasze próby zagrożenia bramce Mazura kończyły się zazwyczaj niecelnym strzałem lub też jego brakiem. Wejście Golonki za Gorczycę w 63 minucie miało wprowadzić więcej dynamiki do naszej gry. Niestety Dominik nie miał zbyt wielu możliwości do zaprezentowania swoich predyspozycji, ponieważ inicjatywę zaczęli przejmować przeciwnicy. Zawodnicy Łubienka starali się wykorzystywać pojedyncze błędy i próbować swoich sił w akcjach z kontry.Najlepszą okazję do wyjścia na prowadzenie mieli dopiero w 87', kiedy to nasi obrońcy za wszelką cenę blokowali dostępu do bramki i chronili remis w niemalże 100-procentowej akcji Zorzy.

herb SPARTA Osobnica Informacje o kadrze SPARTA Osobnica

1. Łukasz Juszczyk
2. Dawid Dybaś
3. Paweł Kulig