Ostatni sprawdzian przed sezonem

Mecz towarzyski

SPARTA Osobnica 3:2 Liwocz Szerzyny

2' J.Kosiek, 3' Faryj (k.), 65' M.Kulig

SPARTA: Ulaszek - Sanicki, D. Dybaś, K. Dybaś, Faryj, Więcek, Niemiec, Ciemniewski, Ignarski, Hajnosz, D. Wickowski, Juszczyk, J. Kosiek, M. Kulig

Ostatni tydzień przygotowań do sezonu 2015/2016 rozpoczęliśmy meczem sparingowym z Liwoczem Szerzyny, drużyną, która na co dzień swoje mecze rozgrywa w tarnowskiej B-klasie. Pierwsze minuty spotkania napawały optymizmem. Już w drugiej minucie, po dobrym dośrodkowaniu Wickowskiego swoją szansę wykorzystał Jacek Kosiek dając naszej drużynie prowadzenie. Zaledwie minutę później po zagraniu ręką przez zawodnika Liwocza, bramkę z rzutu karnego zdobył Faryj. Na tym skończyła się nasza dobra gra. Nieobecność kilku zawodników wymusiła na trenerze podjęcie niecodziennych decyzji, co również w pewnych fragmentach meczu przekładało się na jakość naszej gry. Nasi przeciwnicy wykorzystali ten fakt, trafiając do naszej siatki w 15 (rzut karny) oraz 34 minucie. Wynik ustalił Marin Kulig, który wykorzystał rzut wolny z ponad 25 metrów. Bardzo dobrze spisał się Damian Ulaszek, Sebastian Faryj i Dawid Sanicki. Pomimo, że był to mecz sparingowy, żadna z drużyn nie odpuściła do samego końca, co czasami skutkowało grą na granicy faulu. Przed nami ostatni tydzień przygotowań, zostały nam dwa treningi przed pierwszym ligowym meczem, na które zapraszamy wszystkich zawodników.

Jasiółka Szebnie vs SPARTA Osobnica 3:1