Seniorzy wracają do gry!

• autor: michalsparta, 2015-06-29 15:03

W nowym sezonie, oprócz trampkarzy, nasz klub reprezentować będzie z powrotem drużyna seniorska. Po wycofaniu nas z rozgrywek w sezonie 2014/2015 z powodu trzykrotnego nieprzystąpienia do zawodów, pierwszy raz od 9 lat będziemy grać w najniższej klasie rozgrywkowej - klasie C.

Kadra na najbliższy sezon nie jest jeszcze oficjalnie znana. Przez najbliższy miesiąc będziemy podejmować działania, mające na celu zabezpieczyć nas przed sytuacjami podobnymi do tych sprzed roku, kiedy nie udawało się wyjść na boisko w komplecie. Zaczynamy wszystko od nowa, zapominamy o tym co było i skupiamy się na obecnej sytuacji. Część byłych zawodników SPARTY zapowiedziało już swój powrót, pojawią się także nowe twarze. Lipiec będzie miesiącem negocjacji i ostatecznego dopinania składu. Osoby, które są zainteresowane grą w naszym klubie proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny z zarządem klubu.

Do Osobnicy powraca szkoleniowiec, który prowadził już naszą drużynę. Na czele seniorów w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 stanie ponownie Mariusz Maczuga, który razem ze SPARTĄ awansował w sezonie 2012/2013 do klasy A. Pierwszy oficjalny trening odbędzie się 14 lipca 2015 roku o godzinie 18:00 na stadionie w Osobnicy. Wcześniej odbędzie się jeszcze spotkanie wszystkich zawodników drużyny seniorów.

Planujemy także dwa lub trzy mecze kontrolne przed sezonem z okolicznymi drużynami z wyższych klas rozgrywkowych. Nasi przeciwnicy, daty i miejsca meczów zostaną wkrótce ogłoszone.
Ostateczny efekt naszej pracy będzie widoczny już za niecały miesiąc. Do tego czasu będziemy starali się wykonać wszystkie nasze plany i przygotować siebie, zawodników i obiekt do rozgrywek.

Dzięki staraniom zarządu, radnych Gminy Jasło oraz Z-cy Wójta - Pana Henryka Motkowicza, udało się zrealizować zakup kosiarki samojezdnej, która była tematem powtarzanym przez kilka ostatnich lat. Udało się także pozyskać środki na wymianę uszkodzonych drzwi w szatni klubowej, które wkrótce zostaną wymienione, wymianę zbiornika hydroforowego oraz podgrzewacza wody. Udrożniona została także kanalizacja w budynku, ponownie można korzystać z toalety po jej wymianie a już za niedługo częściowemu odnowieniu poddane zostaną także prysznice. Mamy nadzieję, że jest to dopiero początek zmian. Odnowić należy także ławki na stadionie, które w większości nie nadają się do użytkowania.

autor: ~kibic 2015-06-29 23:31:01

avatar pół drużyny w debowcu, reszta w huraganie i osieku to kto niby u nas bedzie gral?? juniorzy??

autor: ~sparta!!! 2015-06-30 18:44:10

avatar a umiesz czytac ze zrozumieniem ?

autor: ~spartakus 2015-06-30 20:56:15

avatar a kto nowy będzie grał w sparcie możesz podać nazwiska i gdzie dotychczas grali?

autor: ~robby 2015-07-02 17:06:59

avatar Ci co załapali się do innych klubów nie wrócą. Będą grały tylko odpady za słabe do innych drużyn.

autor: ~odpowiedź robby 2015-07-02 21:14:30

avatar Oni poszli do innych klubów tylko i wyłącznie bo mieli dość tamtego zarządu i później się wszystko posypało bo nie miał kto grać. Na pewno wrócą bo już to zapowiedzieli.

autor: ~sparow 2015-07-06 02:39:47

avatar Zobaczymy kto będzie w składzie jak zaczną grac. Na razie nie ma co gdybać tylko liczyć, że to ruszy, bo nic się już kompletnie w tej wsi nie dzieje i nie będzie raczej więcej osób, które miałyby coś zmienić.

Jasiołka Szebnie 4:2 SPARTA Osobnica