login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
SPARTA Osobnica - strona nieoficjalna
Wyniki ostatniej kolejki:
Gaudium Łężyny - LKS Brzezówka
7:3
Wrzos Krempna - GKS II Zarzecze - Dębowiec
1:5
Jasiołka Hankówka - Brzyszczki - Wisłoka Błażkowa
0:2
LKS Warzyce - Dragon Nowy Glinik
0:4
Wisłoka Nowy Żmigród - Czardasz Osiek Jasielski
4:3
SPARTA Osobnica - Standart Święcany
1:0
GKS Team 17 Szebnie -
pauza
Aktualności
Klub
O klubie
Zarząd
Historia
Stadion
Oferta dla sponsorów
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Statystyki drużyny
Statystyki ligowe
Archiwum rozgrywek
Transfery
Typer
Juniorzy
Terminarz
Tabela
Multimedia
Filmy
Zdjęcia
1% podatku
Do pobrania
Sponsorzy
Kontakt
Wspierają nas
Terminarz
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
2022-08-13
Czardasz Osiek Jasielski
0:2
SPARTA Osobnica
relacja ›
1
2022-08-14
LKS Brzezówka
1:1
Wrzos Krempna
zobacz ›
1
2022-08-14
GKS Team 17 Szebnie
4:3
Gaudium Łężyny
zobacz ›
1
2022-08-14
Dragon Nowy Glinik
1:2
Wisłoka Nowy Żmigród
zobacz ›
1
2022-08-14
GKS II Zarzecze-Dębowiec
5:0
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
zobacz ›
1
2022-08-14
Wisłoka Błażkowa
0:3
LKS Warzyce
zobacz ›
1
2022-08-14
Standart Święcany
pauza
---
2
2022-08-20
SPARTA Osobnica
3:0
Dragon Nowy Glinik
relacja ›
2
2022-08-21
Wisłoka Nowy Żmigród
3:0
Wisłoka Błażkowa
zobacz ›
2
2022-08-21
LKS Warzyce
1:0
GKS II Zarzecze-Dębowiec
zobacz ›
2
2022-08-21
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
0:4
LKS Brzezówka
zobacz ›
2
2022-08-21
Wrzos Krempna
1:1
GKS Team 17 Szebnie
zobacz ›
2
2022-08-21
Standart Święcany
2:3
Czardasz Osiek Jasielski
zobacz ›
3
2022-08-28
Dragon Nowy Glinik
5:1
Standart Święcany
zobacz ›
3
2022-08-28
Wisłoka Błażkowa
0:3
SPARTA Osobnica
relacja ›
3
2022-08-28
GKS II Zarzecze-Dębowiec
0:1
Wisłoka Nowy Żmigród
zobacz ›
3
2022-08-28
LKS Brzezówka
3:1
LKS Warzyce
zobacz ›
3
2022-08-28
GKS Team 17 Szebnie
5:2
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
zobacz ›
3
2022-08-28
Gaudium Łężyny
5:1
Wrzos Krempna
zobacz ›
3
2022-08-28
Czardasz Osiek Jasielski
pauza
---
4
2022-09-04
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
1:9
Gaudium Łężyny
zobacz ›
4
2022-09-04
LKS Warzyce
1:4
GKS Team 17 Szebnie
zobacz ›
4
2022-09-04
Wisłoka Nowy Żmigród
0:1
LKS Brzezówka
zobacz ›
4
2022-09-04
SPARTA Osobnica
3:1
GKS II Zarzecze-Dębowiec
relacja ›
4
2022-09-04
Standart Święcany
2:1
Wisłoka Błażkowa
zobacz ›
4
2022-09-04
Czardasz Osiek Jasielski
7:0
Dragon Nowy Glinik
zobacz ›
4
2022-09-04
Wrzos Krempna
pauza
---
5
2022-09-11
Wisłoka Błażkowa
1:2
Czardasz Osiek Jasielski
zobacz ›
5
2022-09-11
GKS II Zarzecze-Dębowiec
3:1
Standart Święcany
zobacz ›
5
2022-09-11
LKS Brzezówka
0:1
SPARTA Osobnica
relacja ›
5
2022-09-11
GKS Team 17 Szebnie
0:2
Wisłoka Nowy Żmigród
zobacz ›
5
2022-09-11
Gaudium Łężyny
3:2
LKS Warzyce
zobacz ›
5
2022-09-11
Wrzos Krempna
1:5
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
zobacz ›
5
2022-09-11
Dragon Nowy Glinik
pauza
---
6
2022-09-17
Wisłoka Nowy Żmigród
2:1
Gaudium Łężyny
zobacz ›
6
2022-09-18
LKS Warzyce
2:1
Wrzos Krempna
zobacz ›
6
2022-09-18
SPARTA Osobnica
2:0
GKS Team 17 Szebnie
relacja ›
6
2022-09-18
Standart Święcany
4:4
LKS Brzezówka
zobacz ›
6
2022-09-18
Czardasz Osiek Jasielski
1:1
GKS II Zarzecze-Dębowiec
zobacz ›
6
2022-09-18
Dragon Nowy Glinik
5:0
Wisłoka Błażkowa
zobacz ›
6
2022-09-18
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
pauza
---
7
2022-09-25
GKS II Zarzecze-Dębowiec
1:0
Dragon Nowy Glinik
zobacz ›
7
2022-09-25
LKS Brzezówka
2:6
Czardasz Osiek Jasielski
zobacz ›
7
2022-09-25
GKS Team 17 Szebnie
1:0
Standart Święcany
zobacz ›
7
2022-09-25
Gaudium Łężyny
1:1
SPARTA Osobnica
relacja ›
7
2022-09-25
Wrzos Krempna
1:7
Wisłoka Nowy Żmigród
zobacz ›
7
2022-09-25
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
0:3
LKS Warzyce
zobacz ›
7
2022-09-25
Wisłoka Błażkowa
pauza
---
8
2022-10-02
Wisłoka Nowy Żmigród
3:0
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
zobacz ›
8
2022-10-02
SPARTA Osobnica
8:0
Wrzos Krempna
relacja ›
8
2022-10-02
Standart Święcany
0:1
Gaudium Łężyny
zobacz ›
8
2022-10-02
Czardasz Osiek Jasielski
4:1
GKS Team 17 Szebnie
zobacz ›
8
2022-10-02
Dragon Nowy Glinik
2:3
LKS Brzezówka
zobacz ›
8
2022-10-02
Wisłoka Błażkowa
0:1
GKS II Zarzecze-Dębowiec
zobacz ›
8
2022-10-02
LKS Warzyce
pauza
---
9
GKS II Zarzecze-Dębowiec
pauza
---
9
2022-10-09
LKS Brzezówka
1:3
Wisłoka Błażkowa
zobacz ›
9
2022-10-09
GKS Team 17 Szebnie
4:2
Dragon Nowy Glinik
zobacz ›
9
2022-10-09
Gaudium Łężyny
1:1
Czardasz Osiek Jasielski
zobacz ›
9
2022-10-09
Wrzos Krempna
0:4
Standart Święcany
zobacz ›
9
2022-10-09
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
0:5
SPARTA Osobnica
relacja ›
9
2022-10-09
LKS Warzyce
1:1
Wisłoka Nowy Żmigród
zobacz ›
10
2022-10-16
SPARTA Osobnica
4:0
LKS Warzyce
relacja ›
10
2022-10-16
Standart Święcany
4:0
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
zobacz ›
10
2022-10-16
Czardasz Osiek Jasielski
12:0
Wrzos Krempna
zobacz ›
10
2022-10-16
Dragon Nowy Glinik
3:2
Gaudium Łężyny
zobacz ›
10
2022-10-16
Wisłoka Błażkowa
0:3
GKS Team 17 Szebnie
zobacz ›
10
2022-10-16
GKS II Zarzecze-Dębowiec
1:2
LKS Brzezówka
zobacz ›
10
2022-10-16
Wisłoka Nowy Żmigród
pauza
---
11
2022-10-23
Wisłoka Nowy Żmigród
4:0
SPARTA Osobnica
relacja ›
11
2022-10-23
GKS Team 17 Szebnie
10:1
GKS II Zarzecze-Dębowiec
zobacz ›
11
2022-10-23
Gaudium Łężyny
4:0
Wisłoka Błażkowa
zobacz ›
11
2022-10-23
Wrzos Krempna
2:5
Dragon Nowy Glinik
zobacz ›
11
2022-10-23
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
3:9
Czardasz Osiek Jasielski
zobacz ›
11
2022-10-23
LKS Warzyce
0:3
Standart Święcany
zobacz ›
11
2022-10-23
LKS Brzezówka
pauza
---
12
2022-10-30
Standart Święcany
2:5
Wisłoka Nowy Żmigród
zobacz ›
12
2022-10-30
Czardasz Osiek Jasielski
2:1
LKS Warzyce
zobacz ›
12
2022-10-30
Dragon Nowy Glinik
4:0
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
zobacz ›
12
2022-10-30
Wisłoka Błażkowa
1:0
Wrzos Krempna
zobacz ›
12
2022-10-30
GKS II Zarzecze-Dębowiec
2:1
Gaudium Łężyny
zobacz ›
12
2022-10-30
LKS Brzezówka
2:4
GKS Team 17 Szebnie
zobacz ›
12
2022-10-30
SPARTA Osobnica
pauza
---
13
2022-11-05
SPARTA Osobnica
1:0
Standart Święcany
zobacz ›
13
2022-11-06
Gaudium Łężyny
7:3
LKS Brzezówka
zobacz ›
13
2022-11-06
Wrzos Krempna
1:5
GKS II Zarzecze-Dębowiec
zobacz ›
13
2022-11-06
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
0:2
Wisłoka Błażkowa
zobacz ›
13
2022-11-06
LKS Warzyce
0:4
Dragon Nowy Glinik
zobacz ›
13
2022-11-06
Wisłoka Nowy Żmigród
4:3
Czardasz Osiek Jasielski
zobacz ›
13
2022-11-06
GKS Team 17 Szebnie
pauza
---
14
2023-03-26
SPARTA Osobnica
Czardasz Osiek Jasielski
11:00
14
2023-03-26
Wrzos Krempna
LKS Brzezówka
17:00
14
2023-03-26
Gaudium Łężyny
GKS Team 17 Szebnie
17:00
14
2023-03-26
Wisłoka Nowy Żmigród
Dragon Nowy Glinik
17:00
14
2023-03-26
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
GKS II Zarzecze-Dębowiec
17:00
14
2023-03-26
LKS Warzyce
Wisłoka Błażkowa
17:00
14
2023-03-26
Standart Święcany
pauza
---
15
Dragon Nowy Glinik
SPARTA Osobnica
16:30
15
Wisłoka Błażkowa
Wisłoka Nowy Żmigród
11:00
15
GKS II Zarzecze-Dębowiec
LKS Warzyce
13:00
15
LKS Brzezówka
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
13:00
15
GKS Team 17 Szebnie
Wrzos Krempna
15:30
15
Czardasz Osiek Jasielski
Standart Święcany
18:00
16
Standart Święcany
Dragon Nowy Glinik
11:00
16
SPARTA Osobnica
Wisłoka Błażkowa
13:00
16
Wisłoka Nowy Żmigród
GKS II Zarzecze-Dębowiec
15:00
16
LKS Warzyce
LKS Brzezówka
11:00
16
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
GKS Team 17 Szebnie
11:00
16
Wrzos Krempna
Gaudium Łężyny
11:00
16
Czardasz Osiek Jasielski
pauza
---
17
Gaudium Łężyny
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
13:00
17
GKS Team 17 Szebnie
LKS Warzyce
14:00
17
LKS Brzezówka
Wisłoka Nowy Żmigród
11:00
17
GKS II Zarzecze-Dębowiec
SPARTA Osobnica
11:00
17
Wisłoka Błażkowa
Standart Święcany
11:00
17
Dragon Nowy Glinik
Czardasz Osiek Jasielski
11:00
17
Wrzos Krempna
pauza
---
18
Czardasz Osiek Jasielski
Wisłoka Błażkowa
13:00
18
Standart Święcany
GKS II Zarzecze-Dębowiec
11:00
18
SPARTA Osobnica
LKS Brzezówka
11:00
18
Wisłoka Nowy Żmigród
GKS Team 17 Szebnie
11:00
18
LKS Warzyce
Gaudium Łężyny
11:00
18
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Wrzos Krempna
15:30
18
Dragon Nowy Glinik
pauza
---
19
Wrzos Krempna
LKS Warzyce
11:00
19
Gaudium Łężyny
Wisłoka Nowy Żmigród
16:30
19
GKS Team 17 Szebnie
SPARTA Osobnica
11:00
19
LKS Brzezówka
Standart Święcany
11:00
19
GKS II Zarzecze-Dębowiec
Czardasz Osiek Jasielski
11:00
19
Wisłoka Błażkowa
Dragon Nowy Glinik
11:00
19
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
pauza
---
20
Dragon Nowy Glinik
GKS II Zarzecze-Dębowiec
15:00
20
Czardasz Osiek Jasielski
LKS Brzezówka
11:00
20
Standart Święcany
GKS Team 17 Szebnie
11:00
20
SPARTA Osobnica
Gaudium Łężyny
11:00
20
Wisłoka Nowy Żmigród
Wrzos Krempna
11:00
20
LKS Warzyce
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
13:00
20
Wisłoka Błażkowa
pauza
---
21
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Wisłoka Nowy Żmigród
11:00
21
Wrzos Krempna
SPARTA Osobnica
11:00
21
Gaudium Łężyny
Standart Święcany
11:00
21
GKS Team 17 Szebnie
Czardasz Osiek Jasielski
11:00
21
LKS Brzezówka
Dragon Nowy Glinik
11:00
21
GKS II Zarzecze-Dębowiec
Wisłoka Błażkowa
13:00
21
LKS Warzyce
pauza
---
22
Wisłoka Błażkowa
LKS Brzezówka
17:00
22
Dragon Nowy Glinik
GKS Team 17 Szebnie
17:00
22
Czardasz Osiek Jasielski
Gaudium Łężyny
17:00
22
Standart Święcany
Wrzos Krempna
17:00
22
SPARTA Osobnica
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
13:00
22
Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Warzyce
17:00
22
GKS II Zarzecze-Dębowiec
pauza
---
23
LKS Warzyce
SPARTA Osobnica
11:00
23
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Standart Święcany
11:00
23
Wrzos Krempna
Czardasz Osiek Jasielski
11:00
23
Gaudium Łężyny
Dragon Nowy Glinik
11:00
23
GKS Team 17 Szebnie
Wisłoka Błażkowa
13:00
23
LKS Brzezówka
GKS II Zarzecze-Dębowiec
11:00
23
Wisłoka Nowy Żmigród
pauza
---
24
SPARTA Osobnica
Wisłoka Nowy Żmigród
11:00
24
GKS II Zarzecze-Dębowiec
GKS Team 17 Szebnie
12:30
24
Wisłoka Błażkowa
Gaudium Łężyny
11:00
24
Dragon Nowy Glinik
Wrzos Krempna
15:30
24
Czardasz Osiek Jasielski
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
13:00
24
Standart Święcany
LKS Warzyce
11:00
24
LKS Brzezówka
pauza
---
25
Wisłoka Nowy Żmigród
Standart Święcany
11:00
25
LKS Warzyce
Czardasz Osiek Jasielski
11:00
25
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Dragon Nowy Glinik
11:00
25
Wrzos Krempna
Wisłoka Błażkowa
13:00
25
Gaudium Łężyny
GKS II Zarzecze-Dębowiec
11:00
25
GKS Team 17 Szebnie
LKS Brzezówka
11:00
25
SPARTA Osobnica
pauza
---
26
LKS Brzezówka
Gaudium Łężyny
11:00
26
GKS II Zarzecze-Dębowiec
Wrzos Krempna
15:30
26
Wisłoka Błażkowa
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
13:00
26
Dragon Nowy Glinik
LKS Warzyce
11:00
26
Czardasz Osiek Jasielski
Wisłoka Nowy Żmigród
11:00
26
Standart Święcany
SPARTA Osobnica
14:30
26
GKS Team 17 Szebnie
pauza
---
Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
2022-07-22
Orzeł Lubla
3:3
SPARTA Osobnica
zobacz ›
2022-07-31
KS Szczepańcowa
1:10
SPARTA Osobnica
zobacz ›
2022-08-03
SPARTA Osobnica
2:1
OKS Sobniów Jasło
zobacz ›
2022-08-07
Victoria Pakoszówka
4:0
SPARTA Osobnica
zobacz ›
2022-10-26
SPARTA Osobnica
4:1
Strzelec Frysztak
zobacz ›
2023-02-03
SPARTA Osobnica
4:0
LKS Wójtowa
zobacz ›
2023-02-11
SPARTA Osobnica
8:1
Ogień Sękowa
zobacz ›
2023-02-18
SPARTA Osobnica
1:3
Ostoja Kołaczyce
zobacz ›
2023-02-19
SPARTA Osobnica
1:3
Ostoja Kołaczyce
zobacz ›
2023-02-25
SKS Orły Pstrągówka
1:7
SPARTA Osobnica
zobacz ›
2023-03-04
SPARTA Osobnica
2:0
Wisłoka Niegłowice
zobacz ›
2023-03-11
Orzeł Lubla
1:3
SPARTA Osobnica
zobacz ›
2023-03-18
Orzeł Bieździedza
3:2
SPARTA Osobnica
zobacz ›
Reklama
Losowa galeria
Budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią przy stadionie w Osobnicy
Ładowanie...
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
4 gości
dzisiaj:
314
, wczoraj:
159
ogółem:
2 025 068
statystyki szczegółowe